Gorgeous Garden Flat, Wood Green

  • 700 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Gorgeous Garden Flat, Wood Green Λονδίνο απέχει περίπου 6 χλμ. από το Κοιμητήριο Highgate. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για περισσότερη άνεση, το Gorgeous Garden Flat, Wood Green 700 τ.μ. Διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει τραπεζαρία.

St Michael's At Bowes απέχει 400 μέτρα από το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Berkshire Gardens είναι σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια. Arnos Park Viaduct βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Gorgeous Garden Flat, Wood Green Λονδίνο
Cosy 3Br Urban Oasis In London
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy 3Br Urban Oasis In London

7.0
Καλό 8 σχόλια
1.5 χλμ. από το κατάλυμα
USD 275 USD 248
ανά νύχτα
East Finchley Retreat - 2Bdr Ground Floor Flat With Terraces
Τιμή μόνο για κινητά

East Finchley Retreat - 2Bdr Ground Floor Flat With Terraces

2.8 χλμ. από το κατάλυμα
Luxury Tottenham Stadium Retreat - 2 Minute Walk To Stadium
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury Tottenham Stadium Retreat - 2 Minute Walk To Stadium

9.5
Εξαιρετικό 43 σχόλια
3.2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 560 USD 504
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Bowes Park Railway Station
    1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Αίθριο
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Gorgeous Garden Flat, Wood Green;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Gorgeous Garden Flat, Wood Green περιλαμβάνουν Arnos Park Viaduct, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Gorgeous Garden Flat, Wood Green;
      Η τιμή κράτησης στο το Gorgeous Garden Flat, Wood Green θα είναι 211£.
    • ❓
      Πώς πληρώνω στο το Gorgeous Garden Flat, Wood Green;
      Το Gorgeous Garden Flat, Wood Green δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • MasterCard
      • American Express
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Gorgeous Garden Flat, Wood Green;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Gorgeous Garden Flat, Wood Green περιλαμβάνουν Borneo Cafe and Bakery και Mesale Restaurant και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Όχι, στο αυτό το διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα αποτελεί 700 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Bowes Park Railway Station
    1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Gorgeous Garden Flat, Wood Green Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο